Хотел "Козлеков", Копривщица: Хотела е потроен и обзаведен във Възрожденски стил. Тук можете да се потопите в историята и да се насладите на прекрасната природа на района около Копривщица. Хотел "Козлеков" предлага всички удобства, както за почивка така и за провеждане на семинари и други фирмени събития.
Местоположение на хотел "Козлеков": Хотела се намира в централната част на Копривщица, на ул. "Георги Бенковски" № 8, на 150 м от централната улица. Това е бившият хотел на Балкантурист, изцяло ремонтиран и реновиран през лятото на 2005 г. Предлага невероятна панорама към китната Копривщица.
Ресторант и лоби бар на хотел "Козлеков": Хотела разполага със стилен битов ресторант с камина. На ваше разположение са великолепната кухня и приветливияя персонал.

Лоби барът е мястото, където всеки гост може с удоволствие да изпит следобедното си кафе или вечерното питие. Хотела разполага с битова заседателна зала с 25 места в съседство с ресторанта.
Ст аи в хотела: Гостите могат да избират между 16 студиа и 4 двойни стаи. Към всяка стая има удобна баня, кабелна телевизия и интернет.
Допълнителни услуги: - Конна езда; - Екскурзовод; - Организиране на пикници;
2. екстри
- Лоби бар - Чадъри - Ресторант - Баня/Тоалетна - Сателитна телевизия - Връзка към Интернет
| тип настаняване |
цени |
| студио за двама |
70.00 лв |
| единична стая |
60.00 лв |
| двойна стая |
50.00 лв |
Цената включва: нощувка, курортна такса и ДДС. |